Be Fit Club Fitness Goleniów 2014  Relacja z 2 godzinnych warsztatów "Zdrowy Tryb Życia I Zdrowe Odżywianie"

W poniedziałek 24 marca 2014r na zaproszenie dziewczyn Asi oraz Ani z Be Fit klubu fitness w Goleniowie, jak i Bydgoszcz przeprowadziłem małe warsztaty na temat zdrowego odżywiania jak i zdrowego trybu życia.

 Odchudzanie Słupsk

 

Podczas tych warsztatów omówiłem główne błędy jakie najczęściej są popełniane podczas samodzielnego odchudzania się. Poruszyłem również takie zagadnienia jak efekt jo-jo i jak go uniknąć, co to jest przemiana materii, jakie diety są właściwe, a jakich raczej należy unikać, poruszyłem problem suplementacji diety i wiele, wiele innych problemów związanych z prawidłowym i skutecznym odchudzaniem.

Wróciłem prawie przed północą, ze szkolenia Bydgoszcz. Byłem bardzo zadowolony z tego, że na zajęcia przyszło aż tyle osób, bo szczerze to nie spodziewałem się aż takiej frekwencji. Jednak jeszcze bardziej byłem szczęśliwy, gdy poznałem wszystkie te dziewczyny osobiście. Cieszę się również z tego, że zajęcia się Wam bardzo podobały i zadawałyście tyle pytań, na które z przyjemnością mogłem odpowiedzieć. Byłyście świetne! Dziękuję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trener personalny słupsk
Aktywne odchudzanie, diety, trener osobisty
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Facebook
Aktywne odchudzanie Słupsk, Aktywne odchudzanie Koszalin, Aktywne odchudzanie Lębork, Aktywne odchudzanie Bytów

Chudnij 5kg Co 30 Dni Zdrowo,
BEZ Głodzenia Się, BEZ Liczenia Kalorii
I BEZ Efektu Jo - Jo Z Moimi Metodami Zawartymi W Poradniku.
aktywne odchudzanie ebook
Aktywne odchudzanie