Dla tych, którzy chcą być szczupli i szczęśliwi ze swojego ciała ( kompletny poradnik )

 

Zapomnij O Wszystkim Co Dotychczas Słyszałeś/Słyszałaś  O Odchudzaniu, Ponieważ Za Chwilę Poznasz Wszystkie Najskuteczniejsze Tajemnice Aktywnego Odchudzania, Po Których Dosłownie Każda Następna Chwila Przybliży Cię Do Wymarzonej Sylwetki Ciała

Jeżeli chcesz wiedzieć jak schudnąć i zarazem mieć szczupłą i zgrabną sylwetkę, to wyłącz Facebooka, pocztę, zamknij drzwi od pokoju i posłuchaj   prawdopodobnie najlepszego materiału, z jakim miałaś do tej pory do czynienia …

Zdzisław Kasperowicz

Drogi Przyjacielu/Przyjaciółko, nazywam się Zdzisław Kasperowicz Zajmuję się profesjonalnie pracą z ludźmi którzy pragną schudnąć i chcą podnosić swoje wyniki sportowe, jako biegacze już od 2000 roku. W chwili obecnej mam 38 lat i w ciągu tych ostatnich lat spędziłem setki godzin w pracy z ludźmi mających przeróżne problemy. Wszyscy ci, którzy mi zaufali, osiągnęli swoje zamierzone cele i osiągnęli, to czego pragnęli. Dzisiaj są szczęśliwymi ludźmi i potrafią już samodzielnie dbać o swój wygląd i swoją wagę.

 

 

 

 

 

 

Droga Przyjaciółko,

Mam do Ciebie kilka pytań, które chciałbym Ci zadać. Odpowiedz na nie szczerze.

 

 • Czy czujesz się gruba i masz już tego dość?
 • Czy patrząc na siebie w lustro, darzysz siebie pogardą?
 • Czy wstydzisz się swojego ciała, ukrywając go przed innymi luźnymi ubraniami?
 • Czy uważasz, że jest to niesprawiedliwe, że niektóre kobiety jedzą do syta i nie tyją a Ty przybierasz na wadze tylko patrząc na jedzenie?
 • Czy brakuje Ci pewności siebie ze względu na Twój wygląd zewnętrzny?
 • Czy przejmujesz się czasami tym, że inne kobiety ubliżają Ci za twoimi plecami i drwią z Twojej nadwagi?
 • Czy martwisz się że mężczyzna którego kochasz może zdradzić Cię lub porzucić dla szczuplejszej oraz bardziej atrakcyjniejszej kobiety?
 • Czy próbowałaś już schudnąć ale wszystko co do tej pory wypróbowałaś nie działało?
 • Czy masz za dużą nadwagę i przez nią nie możesz zrealizować swoich marzeń?
 • Czy widziałaś na wystawie w sklepie super ciuch. Jednak po wejściu do niego okazało się że największy rozmiar i tak na Ciebie nie pasuje. Gdyż się w nie, nie zmieścisz?
 • W domu praktycznie, żadne ciuchy już na Ciebie nie pasują?
 • Czy kiedy schylasz się, chcąc zawiązać sznurowadła, stwierdzasz że jest to już prawie nie możliwe, gdyż brzuch Ci to uniemożliwia?
 • Czy chciała byś latem ubrać struj bikini, lecz wstydzisz sie swojego wyglądu?
 • Czy celolit na pośladkach i udach powiększa się w zastraszającym tempie?
 • Czy brakuje Ci energii i nie masz na nic ochoty?

 

Jeśli odpowiedziałaś TAK na jedno lub więcej z tych pytań to doskonale Cię rozumiem … Dlatego NIE CZYTAJ, NIE KUPUJ ANI NIE SŁUCHAJ Żadnych Dobrych Rad rodziny albo, co gorsza, tych pseudo fachowców w tej dziedzinie Zanim Nie Przeczytasz Wszystkich Informacji Na Tej Stronie …

Nawet jeśli dopiero rozpoczynasz po raz pierwszy swoje odchudzanie, to uchronię Cię przed niepotrzebnymi i niebezpiecznymi błędami popełnianymi podczas odchudzania się!

 

Droga Przyjaciółko,

Nazywam się Zdzisław Kasperowicz i od razu bez rozgrzewki zadam Ci jedno, bardzo ważne pytanie …

Czy Masz Już Troszeczkę Dość Stosowania Wszelkich Metod Odchudzania, Które W Ogóle Nie Działają?

… wiem że BARDZO KOCHASZ WOLNOŚĆ i niezależność jaką daje Ci obecny tryb życia, ale Twój wygląd może dawać Ci nieźle w kość …

Musisz codziennie na siebie patrzeć z pogardą i udawać sama przed sobą że wcale aż tak źle nie wyglądasz, ale doskonale wiesz jaka jest prawda. Musisz się codziennie zmagać z tym widokiem. Zamiast cieszyć się życiem i pięknym wyglądem, popadasz coraz to w większe kompleksy. Po nocach nie możesz spać martwiąc się o to jak będziesz wyglądać jutro. I do tego masz szereg innych mniejszych problemów, które powodują tylko stres i frustrację …

Niestety ……. Większość Ludzi Nigdy Nie Będzie W Stanie Schudnąć! Dlaczego?

Pomyśl o swoim życiu jak o matrixie. Jesteś kontrolowany/kontrolowana przez agentów społecznych. To oni kontrolują Twoje myśli i Twoje życie.

Kim są agenci?

To Twoje wszystkie wewnętrzne myśli i przekonania. Również należą do nich Twoi rodzice, znajomi, przyjaciele, a także wszyscy inni ludzie.

Ile razy słyszałeś/słyszałaś, "wcale tak źle nie wyglądasz, super wyglądasz, ładnie Ci w tych ciuchach, nie jesteś aż tak gruby/gruba, nie odchudzaj się, bo będziesz wyglądać jak wieszak, nie musisz się odchudzać, przecież dobrze wyglądasz" itp.

Lub sam/sama wynajdujesz sobie wymówki typu: "chciał bym/chciała bym schudnąć, ale nie dam rady tego zrobić, może zacznę się odchudzać od jutra, może za miesiąc a może na wiosnę, kiedy zrobi się cieplej".

Bądź ile już metod próbowałeś/próbowałaś typu: "diety cud, czy jakieś inne chore diety, tabletki, herbatki, czy śmieszne plastry odchudzające", które i tak nie działały. Natomiast skutecznie zadziałały reklamy o nich wszystkich, które mówiły jak w łatwy i nie wymagający sposób można szybko schudnąć, praktycznie nic nie robiąc.

Ludzie nie są mili! Oni zawsze mówią że świetnie wyglądasz, choć wcale tak nie myślą. Wystarczy popatrzeć na wszystkie komentarze pod zdjęciami np. na naszej klasie. Ludzie nie są szczerzy. Oni się często z Ciebie śmieją. Dla nich jesteś tanią atrakcją. Prawda jest taka, że jeżeli nie przestaniesz słuchać innych, reklam w telewizji, czy własnego głosu w głowie, to zawsze znajdziesz wymówkę, aby nie rozpocząć pracy nad sobą, tak aby schudnąć już na dobre i być szczęśliwym z własnego ciała.

To Nie Jest Twoja Wina!

Widziałem już wiele stron o różnych sposobach odchudzania. Reklam w Internecie, telewizji,   prasie czy w różnych innych miejscach jest bardzo dużo. Nęcą one nas cudownymi, szybkimi            i niezwykle skutecznymi metodami odchudzania. Osoby je tworzące doskonale wiedzą, że człowiek z natury jest leniwy i chciałby w cudowny sposób za przysłowiowym pstryknięciem palców schudnąć, niemalże od razu, w dodatku nic nie robiąc, leżąc tylko w łóżku. Firmy farmaceutyczne      i kampanie reklamowe właśnie to wykorzystują i łapią ludzi na to, by sprzedać im wszystko,           co tylko wyprodukują i nie zastanawiają się, jakie ich produkty przynoszą efekty i skutki uboczne. Ich interesuje tylko zysk i biznes, który prowadzą.

Na Szczęście Odkryłem Coś Co Działa Zawsze …

Jeszcze Kiedy chodziłem do szkoły zawodowej, wielokrotnie z kolegami po szkole chodziliśmy palić papierosy, a także często nadużywaliśmy alkoholu i próbowaliśmy przeróżnych używek.

Samo odżywianie również nie należało do imponująco zdrowego. Jadałem często szybkie, niezdrowe i tłuste posiłki.

Taki tryb życia prowadziłem przez cały okres trwania szkoły zawodowej. Na domiar złego, w ostatnim roku szkoły, na praktykach, podczas pracy jako ślusarz spawacz, spadła mi na stopę półtonowa stalowa płyta, łamiąc mi ją w trzech miejscach. Z nogą w gipsie chodziłem ponad 4 miesiące, gdzie po zejściu całej opuchlizny i obrzęków gips zrobił się zbyt luźny, co skutkowało nieprawidłowym zrośnięciem się mojej nogi. Po ponownym łamaniu nogi i jej nastawianiu, noga wylądowała w gipsie na kolejne 3 miesiące.

Sytuacja ta sprawiła, że praktycznie przestałem wykonywać jakikolwiek wysiłek fizyczny. Z braku zajęcia oraz możliwości normalnego poruszania się, większość czasu siedziałem w domu i objadałem się, co sprawiało, że zacząłem w szybkim tempie przybierać na wadze.

Po zakończeniu leczenia i ukończeniu szkoły podjąłem się pracy zawodowej jako ślusarz spawacz w prywatnej firmie, gdzie pracowałem po 10 – 12 godzin dziennie w szkodliwych warunkach. Po pracy zawsze byłem tak „padnięty”, że na nic nie miałem siły ani ochoty. Jedynie w każdy weekend szliśmy imprezować „do upadłego”.

Bardzo szybko okazało się również, że robię się coraz to słabszy, okrąglejszy, zaniedbany i mniej atrakcyjny. Nie dbałem o siebie w ogóle. Traciłem stopniowo znajomych, przyjaciół i praktycznie nie widziałem żadnego rozwiązania, które pozwoliłoby przerwać ten stan rzeczy.

Po pewnym czasie, zacząłem miewać coraz to częstsze i silniejsze ukłucia i bóle serca. Zaczęło robić się naprawdę nieciekawie. Szybko okazało się, że mam poważną arytmię serca, która skutkowała niedomykaniem się lewej zastawki dwudzielnej serca.

Sytuacja Wtedy W Jakiej Się Znajdowałem,
Wydawała Mi Się Patowa I Niemożliwa Do Uratowania

Wtedy jeszcze byłem szczerze przekonany, że każdy człowiek ma swoje przeznaczenie i skazany jest na swój los. Uważałem, że nie wszyscy mają szczęście. Sądziłem, iż ja właśnie go nie posiadam.

Sądziłem również, że już do końca życia będę się męczył z tą nadwagą i chorobą serca. Czułem się bardzo źle i byłem z tego powodu nieszczęśliwy.

Non stop musiałem kupować nowe ciuchy, gdyż w te co posiadałem to się już nie mieściłem. Z zazdrością patrzyłem na innych, którzy byli szczupli, zdrowi i uprawiali jakieś dyscypliny sportowe. Tym bardziej że od dziecka zawsze byłem wychowany do sportu, przez mojego ojca.

Taki stan rzeczy trwał przez jakieś dwa lata. Szczerze mówiąc nie miałem w ogóle życia prywatnego i z nikim się nie spotykałem. Mój świat kręcił się tylko wokół mojej pracy i snu, po jej zakończeniu. Nie widziałem innej możliwości jak tylko trwać w takim życiu, pracując i upijając się w weekendy.

Właśnie Wtedy Nastąpił Przełom W Moim Życiu!

Pewnego dnia los chciał, abym dowiedział się, że to nie jest przypadek losu, że jedni są szczupli i zdrowi, a drudzy nie cieszą się tym przywilejem. Pomijając oczywiście choroby, które nie są zależne od nas samych. W większości przypadków jest to zestaw niezwykle ważnych umiejętności, które powinien posiadać każdy człowiek.

Postanowiłem na przekór wszystkim i wszystkiemu zmienić swoje życie. Powiedziałem sobie, że los nie będzie rządził moim życiem. Wbrew zaleceniom lekarza, pomimo zmęczenia pracą zawodową, wystartowałem w półmaratonie, który organizowany był w mojej rodzinnej miejscowości. Dystans 21 km pokonałem częściowo biegnąc, a częściowo maszerując, ale ostatecznie udało mi się go ukończyć. Oczywiście przez kolejne dwa tygodnie nie mogłem ruszyć się z łóżka.

Był to pierwszy krok do przełamania się i podjęcia próby dokonania zmiany w moim monotonnym życiu. Po ustąpieniu „zakwasów” i bólu mięśniowego, zacząłem biegać systematycznie, pomimo zmęczenia po pracy. W weekendy już nie wychodziłem na alkoholowe libacje, lecz na spacery do lasu, jeździłem na rowerze lub uczęszczałem na zawody sportowe.

W międzyczasie okazało się, że moja nadwaga szybko spadła, a problemy z sercem niespodziewanie znikły. Byłem tym faktem bardzo zaskoczony, nie ukrywając przy tym swej radości. Wtedy uświadomiłem sobie, że tak naprawdę, to my sami jesteśmy odpowiedzialni za swój los i życie. To właśnie my tworzymy własny scenariusz i tylko od nas zależy, jak przeżyjemy swój czas, który został nam dany.

Dziś jeżdżę na nartach, pływam, wędruję i biegam po górach, startuję na zawodach biegowych, choć obecnie już tylko amatorsko. Uczestniczę również w biegach na orientację, od czasu do czasu gram w siatkówkę, tenisa stołowego, jeżdżę na rowerze, ćwiczę gimnastykę, a także strzelam z broni krótkiej i długiej. Próbowałem również swoich sił w zajęciach Taekwondo (sztukach walki).

Teraz jestem zdrowy, szczupły, sprawny fizycznie i przede wszystkim szczęśliwy. Ty również możesz tego dokonać, musisz tylko w to uwierzyć i jeśli skorzystasz z mojego poradnika, to zmienisz swoje życie na lepsze już na zawsze.

 

Dlatego Proponuję Ci Istną Rewolucję W Dziedzinie Aktywnego Odchudzania! Jeśli Chcesz Osiągnąć Sukces    W Odchudzaniu, To Przeczytaj Wszystko Do Końca!


Obecnie jestem prywatnym konsultantem aktywnego odchudzania, indywidualnym trenerem biegaczy wyczynowych oraz amatorów. Prowadzę odrębną, małą grupę sportowców seniorów. Prowadzę własną szkołę odchudzania, wciąż rozwijając swoje doświadczenia po to, aby pomagać innym zmieniać swoje życie na lepsze.

W tym celu napisałem kompletny poradnik, który zawiera całą moją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie aktywnego odchudzania. Starałem się napisać dosłownie wszystko, to co jest potrzebne do pracy nad sobą w odchudzaniu.

Wiem jak to jest trudno skutecznie schudnąć, kiedy nie wiesz jak właściwie masz to zrobić. Co tak naprawdę działa na nasz organizm a co nie, i jak ustrzec się tego niechcianego efektu jo – jo.

Ile razy już próbowałeś/próbowałaś bezskutecznie się odchudzać, stosowałeś/stosowałaś już chyba praktycznie wszystkiego. A i tak powracałeś/powracałaś do poprzedniej wagi.

 

A Oto Niektóre Zalety, Które Znajdziesz W Moim Niewiarygodnym Poradniku!

Zdzisław Kasperowicz Zdzisław Kasperowicz

Większość osób, pisze poradniki tylko o motywacji, inni zajmują się tylko samymi dietami, jeszcze inni piszą plany treningowe, ale i tak żaden z nich nie obejmuje swoimi poradnikami całego problemu, z jakimi się stykacie podczas odchudzania.

A więc czego się dowiesz z tego poradnika?

 1. Jak zmienić sposób myślenia? Tutaj dowiesz się, co tak naprawdę sprawia że nie możesz się odpowiednio zmotywować do pracy nad sobą. Pokażę Ci jak nasze negatywne myślenie, sprawia że zamykamy się w swoim świecie, który tak naprawdę nam przeszkadza, a mimo to brakuje nam odwagi, by zmienić coś w naszym życiu. Dlaczego strach przed nieznanym, jest tak silnym bodźcem, który nas paraliżuje i jak się go pozbyć.
 2. Jak ustalić swój cel i plan działania? Wyjaśnię Ci tutaj dokładnie, krok po kroku, jak należy się odpowiednio zmotywować do odchudzania, po to aby było to banalnie proste i przyjemne. Dowiesz się tutaj, jak określić swój główny cel do którego należy dążyć i jak zaplanować swoją drogę do szczęścia i zgrabnej sylwetki.
 3. Jak funkcjonuje nasz organizm? Opisałem tutaj najważniejsze procesy funkcjonowania naszego organizmu, z którym się z całą pewnością zetkniesz pracując nad sobą i wykonując jakie kolwiek treningi odchudzające. Powinieneś o nich wiedzieć, po to aby wiedzieć czego możesz się spodziewać, a co jest prawidłowe, a czego ustrzec, by nie nabawić się jakichś urazów czy zniechęcenia.
 4. Jak dużą Masz nadwagę? Wyjaśniłem i podzieliłem na poszczególne elementy wagę ludzkiego organizmu. Umożliwi Ci to określić się w odpowiednim przedziale wagowym. Dzięki temu będziesz mieć obraz w jakiej sytuacji się znajdujesz, co umożliwi Ci to dobranie odpowiednich środków treningowych w pracy z odchudzaniem.
 5. Jak się skutecznie odchudzać? Przedstawiłem Ci różne możliwości i sposoby aktywnego odchudzania, względem indywidualnych zainteresowań. Przedstawiłem bardzo dokładnie i szczegółowo cały zakres wszelkich ćwiczeń, które są niezbędne do prawidłowego odchudzania. Wszystkie te ćwiczenia są pokazane na fotografiach i szczegółowych opisach, tak aby mogło je zrozumieć nawet małe dziecko.
 6. Jakie wykonywać treningi odchudzające? Bardzo dokładnie rozpisałem Ci kilka treningów odchudzających, począwszy od osób początkujących, którzy nigdy nie mieli do czynienia z jaką kolwiek pracą fizyczną, po tych którzy potrafią już wykonać bardzo dużo. Cały proces odchudzania rozpisałem na cały rok kalendarzowy. Sam będziesz miał możliwość określić na jakim poziomie się znajdujesz i z którego momentu możesz wystartować.
 7. Jak się odżywiać? Bardzo dokładnie opisałem, dlaczego nie należy stosować się do żadnych diet i dlaczego są one tak szkodliwe. Przedstawiłem tutaj właściwy sposób zmiany stylu odżywiania, tak aby dawał nam on mnóstwo energii i wigoru do codziennych czynności życiowych i wykonywanych treningów odchudzających. Pokazałem co i kiedy należy jeść i pić, aby być zdrowym i zadowolonym z własnego ciała. Wyjaśniłem jak dostosować swój plan żywienia do wykonywanych wszelkich treningów i pracy zawodowej.
 8. Jak zaplanować swój jadłospis? Tutaj bardzo szczegółowo rozpisałem Ci jadłospis na 20 dni, składający się z trzech podstawowych posiłków. Jadłospis ten przeznaczony jest raczej dla osób którzy wolą się odchudzać poprzez odżywianie bez wykonywania ćwiczeń fizycznych.

Jestem Tak Bardzo Przekonany O Jakości I Poziomie Tych Porad, Że…

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdzisław Kasperowicz

Daję Ci 30 Dniową Satysfakcję Gwarantowaną
Jeżeli Nie Będziesz Zadowolony/Zadowolona
Bądź Stwierdzisz Że Metody Te Nie Są Dla Ciebie
Otrzymasz Całkowity Zwrot Inwestycji ( Bez Podawania Powodów )
NIC NIE RYZYKUJESZ !


Pewnie zastanawiasz się dlaczego to robię? Ponieważ jestem przekonany, że podręcznik spełni Twoje oczekiwania…

 

 

 

 

 

 

 

 

Ile Jest Warta Dla Ciebie Ta Wiedza?

Jeżeli jesteś teraz otyły/otyła, lub masz dużą nadwagę, z którą próbujesz walczyć bezskutecznie już od dawna. To pomyśl sobie, ile warte dla Ciebie jest zdobycie wymarzonej wagi ciała, oraz sylwetki, o której marzysz od zawsze? Ile może być warta wiedza, która potrafi Cię do tego doprowadzić i utrzymać taką sylwetkę już na zawsze? Ile będzie dla Ciebie warte wyrobienie w sobie odpowiednich umiejętności samozaparcia i nawyków prowadzenia zdrowego trybu życia, bez wielkich wyrzeczeń, a które po prostu pozwolą Ci świetnie wyglądać i się tym cieszyć? Ile będzie warte znalezienie tego złotego środka, który pozwoli Ci być szczęśliwym z samego siebie i własnego ciała?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz nauczyć się, jak skutecznie i już na zawsze się odchudzać, to właśnie teraz nadarza Ci się dobra okazja. Nie przepuść jej. Kliknij przycisk "Kup Teraz" a już za chwilę będziesz mógł/mogła zacząć poznawać tajemnice aktywnego odchudzania.

Na Wartość Książki Składają Się Takie Czynniki Jak:

 1. Wartość wiedzy z pierwszego rozdziału wynosi 39zł. Wszelkie poradniki zajmujące się motywacją i zmianą sposobów myślenia, które ułatwiają nasze życie są sprzedawane w podobnej cenie.
 2. Wartość wiedzy z drugiego rozdziału wynosi 30zł. Wszelkie książki zajmujące się budową i funkcjonowaniem naszego organizmu, kosztują właśnie w tej cenie. A przynajmniej od tej ceny się rozpoczynają. Tyle że wiedza w nich jest napisana językiem naukowym, co dla wielu z was nie była by zrozumiała.
 3. Wartość wiedzy z trzeciego rozdziału wynosi od 40zł do 100zł. Cała ta wiedza zawiera bardzo dokładne i konkretne informacje związane ze sposobami odchudzania. Za taką wiedzę niektórzy płacą bardzo duże pieniądze, zwłaszcza za rozpisanie szczegółowych planów treningowych. A w rozdziale tym znajduje się również mini atlas ćwiczeń warty przynajmniej 20zł.
 4. Wartość wiedzy z czwartego rozdziału wynosi 30zł. Wszelkie poradniki zajmujące się dietetyką właśnie tyle kosztują. A w rozdziale tym znajduje się również 20 dniowy jadłospis rozpisany szczegółowo, zawierający 3 podstawowe posiłki dziennie o wartości przynajmniej 150zł.

Razem cała ta wiedza warta jest około 320zł.

Ty możesz ją mieć tylko za jedyne 29zł za ebook PDF

Tak Więc Jak Możesz Zapłacić Za Ten Poradnik I Jak Go Otrzymać?

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, Zdzisław wyślij mi tego ebooka za jedyne 29.00 złotych
Ebook Aktywne Odchudzanie

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps. Masz wybór, albo skorzystasz, ze sprawdzonych rad i będziesz cieszyć się z własnego ciała, albo wciąż będziesz marzyć o dobrym wyglądzie. Twój wybór. Ja oferuję Ci rewelacyjne rozwiązanie.

 

Opinie Osób Które Już Tą Książkę Przeczytały !

Zdzisław Kasperowicz

Dawid z Goleniowa

 

„Poradnik…” Zdzisława Kasperowicza to książka, jakiej jeszcze na polskim rynku nie było. Spośród innych pozycji, które poruszają tematykę odchudzania, wyróżnia ją kompleksowość. O ile inne książki o odchudzaniu koncentrują się tylko na diecie lub tylko na ćwiczeniach o tyle niniejszy poradnik nie zapomina o żadnym aspekcie ważnym by zostać szczupłą osobą. Autor szczególną wagę przywiązuje do motywacji. I słusznie. Bez motywacji nie ma szans by wytrzymać w diecie i by kontynuować trening fizyczny. W sposób przystępny, bez naukowego słownictwa opisuje też zagadnienia dotyczące fizjologii ludzkiego ciała. Kolejne ważne działy opisują kluczowe dla odchudzania: dietę i ćwiczenia fizyczne. Przejrzyste fotografie sprawią, że każdy bez problemu wykona kolejne ćwiczenia. Książkę uzupełniają uniwersalne plany treningowe oraz przykładowe diety (pyszne). Gorąco polecam!

 

Zdzisław Kasperowicz

Paweł ze Słupska

Książkę „ Tajemnice aktywnego odchudzania” po osobistym  przeczytaniu polecam każdemu kto chce popracować nad swoją kondycją a także dla osób chcących zgubić troszeczkę z wagi. Jest to bardzo wciągająca lektura dająca dużo do myślenia. Ja osobiście przeczytałem ją ( 190 stron) w 2 popołudnia. Autor zamieścił w niej konkretne porady i wskazówki podparte doświadczeniem i faktami, a nie fikcją jaką bardzo często doświadczamy od wielu pseudo fachowców. Stosując się do porad zawartych w książce w ciągu miesiąca znacznie udało mi się poprawić swoją kondycję fizyczną i samopoczucie. Oczywiście do tych konkretnych, dobrych porad trzeba dorzucić swoje zaangażowanie i samozaparcie, ale jak to zrobić opisuje autor Zdzisław KASPEROWICZ świetnie w I rozdziale swojej książki, którą szczerze jeszcze raz polecam.

 

Zdzisław Kasperowicz

Kamila ze Słupska

Po trzech miesiącach treningów, które czasem wydawały się (podkreślam słowo WYDAWAŁY) katorgą, nie wyobrażam sobie innego sposobu ćwiczeń. Sama nigdy bym się za to nie zabrała, a może inaczej – zabierałam się wielokrotnie i nigdy nic z tego nie wychodziło. Po tygodniu, rzadko dwóch odpuszczałam. Po pierwsze, dlatego że mnie wszystko bolało, po drugie demotywacja. I nie chodzi o to, że nie widać było wizualnych efektów (no tak naiwna nie jestem). Wielkim demotem był brak kondycji, paskudne uczucie, że to taki wstyd, nie móc po dwóch tygodniach przebiec 2 kilometrów. I takie samonapędzające się koło strachu i wstydu jednocześnie. Ale zawsze sobie tłumaczyłam, że i tak mam dużo ruchu (choć to "DUŻO" na moje obecne postrzeganie ruchu to stanowczo za mocno powiedziane). I przyszedł dzień, że ten ruch mi się ukrócił, a mianowicie siadłam za biurkiem. Wzrost wagi, niezadowolenie z własnego ciała i ten wstrętny celolit… brrr.. A tak na marginesie, żeby nie było – 161 cm wzrostu i 58 kg wagi to nie nadwaga ani otyłość, ale te 106 cm w biodrach…Ech…czułam się źle… czułam się ciężka, a raczej ociężała. No i się przełamałam. Wiedziałam, że sama sobie nie poradzę, więc poszukałam pomocy. To był strzał w dziesiątkę. No i się zaczęło – trzy treningi w tygodniu, a w weekend 45 minut na pływalni. Po miesiącu zniknął celolit w tylnej strony ud, Po dwóch miesiącach ramiona wyszczuplały, jak i dolne części ud. Kondycja poprawiła się o jakieś 200%. Miesiąc trzeci – celolit został tylko na pośladkach, a ja zaczynam biegać z przyjemnością (chyba nie dodałam, że wcześniej ta czynności była przeze mnie okrutnie znienawidzona). Czekam…hmm, złe określenie – DĄŻĘ do dalszych efektów, bo mam nadzieję, ale taką nadzieję z gwarancją, że będzie dobrze…
Wypada coś napisać o trenerze. "Wybiegany", świetna kondycja fizyczna, spore osiągnięcia sportowe. Więc na początek okej – powiedzmy ,że świeci przykładem. Po bliższym poznaniu – czyli po kilku treningach, dochodzisz do wniosku, że jest specjalistą, który nie tylko wie ,co mówi, ale także wie, co robi. Nie martw się na starcie – "zakwasy" nie będą dla Ciebie. Tak pokieruje ćwiczeniami, że ani się obejrzysz, a Twoje mięśnie, będą bez skarżenia się, robiły to, do czego zostały stworzone. Nie tylko spowoduje, że po ćwiczeniach będziesz szczęśliwy/wa. Jak zechcesz, opowie Ci masę ciekawych rzeczy na temat zdrowego odchudzania, zdrowego żywienia, zmian, jakie zachodzą w Twoim organizmie. Generalnie – Twoja kopalnia wiedzy pod ręka. Nie tylko poćwiczy razem z Tobą; zmierzy Twoje postępy, będzie kontrolował efekty, będzie Cię motywował. Nieraz też skarci, jak zaczniesz za bardzo "odpoczywać". Jeśli zdarzy się, że nie będzie z Tobą mógł ćwiczyć, rozpisze Ci dokładnie trening i co najlepsze – sprawdzi, czy był wykonany. Tak więc "ściema" odpada, ale przecież o to właśnie chodzi.
Dziś wiem, że sama nie dałabym rady. I jestem naprawdę zadowolona ze zmian, jakie zaszły w moim życiu. Jeśli masz dostatecznie dużą motywację i masę samozaparcia. Ale jeśli masz "silną-słabą" wolę, usprawiedliwiasz się brakiem czasu, bądź też masz czas, ale zawsze Ci coś wyskoczy to NIE CZEKAJ. Łatwiej nie będzie. A jeśli się zdecydujesz, może być tylko lepiej.

 

Zdzisław Kasperowicz

Anna z Grodziska Wielkopolskiego

Żyjemy w czasach , w których modne jest być „FIT” Ale czy to takie proste ? Z własnego doświadczenia ,wiem , że nie. Zewsząd jesteśmy wręcz bombardowani różnymi dietami cud , programami treningowymi ,czy też innymi rewelacyjnymi pigułkami , które uczynią nas pięknymi , zdrowymi i szczupłymi . I co ? W większości przypadków nie działa . Z tej książki dowiadujemy się dlaczego nie działa .Co więcej dowiemy się co trzeba robić ,żeby to o czym marzymy spełniło się .Jeśli szukasz wiedzy na temat jak naprawdę schudnąć , czuć się lepiej i być zdrowszym , to ta książka jest dla Ciebie .Nie ważne ile masz lat i jak okrutny wynik w obecnej chwili pokazuje Twoja waga .Mając tą książkę na półce w domu , to tak jak by mieszkał z Tobą Twój osobisty Trener personalny . Polecam tą pozycję wszystkim dbającym o rozwój , nie tylko fizyczny ale również mentalny.

 

 

Zdzisław Kasperowicz


Marcin Maruszak ze Stargardu Szczecińskiego 

Tajemnice Aktywnego odchudzania jest to wyjątkowa  książka, która została stworzona z głębi serca, aby zainspirować  Ciebie do aktywności i wiary w swoje możliwości .
Znajdziesz w niej porady doświadczonego sportowca i trenera, który po mimo przeciwności losu zapragnął podzielić się Swoją wiedzą , programy w niej  zawarte możesz zrealizować wraz ze swoimi bliskimi .
Innowacyjne rozwiązania zawarte w książce skierowane są do Ciebie po to abyś mógł osiągnąć Sukces !
Szczegółowo rozpisane programy treningowe pomogą Ci zaplanować swój trening i umiejętnie  wprowadzić  go w życie .

Po przeczytaniu tej książki spojrzysz inaczej na Swoje życie, uwierzysz że zmiany są  możliwe . 

Wiec nie czekaj po prostu zrób to !

Pozdrawiam

Zdzisław Kasperowicz