STRONA NA SPRZEDAŻ
692851633 W SPRAWIE SPRZEDAŻY ADRESU I STRONY
Dietetyk Słupsk – Kontakt

Dietetyk i Trener Personalny mgr Zdzisław Kasperowicz

 fb Najchętniej komunikuję się z osobami zainteresowanymi Aktywnym Odchudzaniem poprzez Facebooka, dlatego zapraszam Cię do polubienia mojej strony, a tam znajdziesz mnóstwo informacji i aktualności na ten temat.

chmurkaMożesz też skontaktować się ze mną telefonicznie w dni powszednie w godz. 10 – 18 dzwoniąc pod numer tel.: +4 692851633Jeśli nie odbieram, to najczęściej oznacza że nie mogę, bo prowadzę zajęcia z klientem, lub jestem bardzo zajęty. Możesz wtedy zostawić wiadomość SMS. Po odczytaniu skontaktuję się osobiście.

Chyba, że masz naprawdę  bardzo ważny powód lub problem nie cierpiący zwłoki np. kwestia życia lub śmierci 😉 to dzwoń również po 18.00 
Proszę jednak, nie dzwoń zbyt późno wieczorem ( a zdarzały się nawet telefony przed północą ), nie jestem robotem i też chcę odpocząć ;)

znak zapytaniaGdy masz jakieś konkretne pytanie, czy problem z którym nie możesz sobie poradzić, bądź po prostu chcesz się umówić na współpracę, związaną z odchudzaniem, to pisz śmiało. Na pewno Ci odpiszę i zrobię to możliwie jak najszybciej. Pisz na:  lub skorzystaj z formularza zawartego poniżej.

 

Kontakt z Trenerem Personalnym Zdzisławem Kasperowiczem 

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

 

trener personalny słupsk
Aktywne odchudzanie, diety, trener osobisty
Zgadzam się z Polityką Prywatności
Facebook
Aktywne odchudzanie Słupsk, Aktywne odchudzanie Koszalin, Aktywne odchudzanie Lębork, Aktywne odchudzanie Bytów

Chudnij 5kg Co 30 Dni Zdrowo,
BEZ Głodzenia Się, BEZ Liczenia Kalorii
I BEZ Efektu Jo - Jo Z Moimi Metodami Zawartymi W Poradniku.
aktywne odchudzanie ebook
Aktywne odchudzanie